פרסומת
דלג

הפועל אילת זכתה בטורניר הים האדום

מאת: ● 4/10/2013 14:34 ● ערב ערב 2622
בתום משחק מרתק, הצליחה קבוצת הכדורסל של 'הפועל אילת' לגבור בהארכה על האלופה 'מכבי חיפה' 93:96 ולזכות בטורניר 'פתאל הים האדום'
הפועל אילת זכתה בטורניר הים האדום
תמונת כתבה


תמונת כתבה


שחקני 'הפועל אילת' פתחו את המשחק בהתלהבות ובניצוחם של גייטס ורודריק, הובילו כבר ברבע הראשון 14:23.
עד למחצית, הצליחה 'מכבי חיפה' להפוך את הקערה על פיה ולרדת להפסקה ביתרון 39:43.
עם חידוש החצי השני של המשחק, הספיקו החיפאיים להוביל 56:66 וזאת עד לרבע האחרון, בו האילתים ביצעו מהפך עם ריצה של 2:16 שהחזירה את המקומיים למשחק.
השניות האחרונות ריתקו את הצופים הרבים (כ- 1,000) ובמיוחד אמורים הדברים על הרכז החדש של 'מכבי חיפה', דיויד קוביין, שהשווה את התוצאה בשלשה מטורפת, כמעט מחצי מגרש וכפה הארכה.
ההמשך היה כאמור כולו של 'הפועל אילת', כשבתום ההארכה לוח התוצאות הראה 93:96 לאילת.
במשחק חצי הגמר של הטורניר שהתקיים ערב קודם לכן, גברה אילת על 'הפועל תל אביב' 78:82.
הרבו לקלוע לאילת במשחק הגמר: גייטס 23, רודריק 21, ווטפורד 13.
לחיפה: רוט 17, אופייבו, רייס וקוביאן 11 כ"א.

קטש: "להתחיל הכל מחדש"


'הפועל אילת' קיימה השבוע את מסיבת העיתונאים החגיגית לקראת פתיחת העונה במלון 'מרידיאן', בהשתתפות ראשי הקבוצה, הבעלים של רשת 'פתאל' וראש העירייה מאיר יצחק הלוי.
את תשומת לב העיקרית משכו דברים שנאמרו על ידי המאמן עודד קטש והקפטן אפיק ניסים.
קטש : "העונה שעברה היתה מאוד מוצלחת ואני מקווה להגיע שוב לשלבים הגבוהים. אני בונה שוב קבוצה מחדש. רק שני שחקנים נשארו מהקבוצה הקודמת אפיק ניסים ואוריה מזרחי, היתר כולם חדשים ולכן נצטרך להתחיל הכל מחדש. חלק מהשחקנים מהעונה שעברה רצו להישאר, אבל לא יכולנו להתמודד עם ההצעות שהם קיבלו. השחקנים החדשים קיבלו המלצות על העיר אילת, ובמיוחד על האוהדים החמים, ואני שמח מאוד על הסגל שיש לנו. אני עדיין צריך ללמוד את כל הקבוצה, כי בגלל שעבדתי בנבחרת, היה קשה לי לארגן את הכל. אבל יש לי שני עוזרי מאמן, עידן לנקרי ועידן אבשלום, שעושים יחד איתי עבודה מעולה".
ראש הקבוצה, אפיק ניסים: "אני מאוד שמח לחזור לליגה, לקבוצה וגם לעיר אילת. הקשר שנוצר ביני לבין עודד קטש הורגש גם בנבחרת וגם בשנה שעברה. אני שמח מאוד לשחק בקבוצה כמו אילת ובמיוחד בכל הקשור לצורת הניהול במועדון. אני חושב שגם לקבוצות בחו"ל יש מה ללמוד ממנה ומקווה שנוכל ליצור את הכימיה שהיתה לנו גם בשנה שעברה. זה הייחוד של אילת – שאנחנו מבודדים ומרוכזים רק במשחקים ובאימונים. לא בדברים אחרים".

חדשות אילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש