פרסומת
דלג

חיים עמר יעמוד בראש סיעה משותפת לש"ס

מאת: עומר כרמון ● 22/2/2013 08:50 ● ערב ערב 2590
סמנכ"ל העירייה הוא מספר אחד ומשה אלמקייס - במקום השני. במידה והסיעה תקבל לאחר הבחירות את תפקיד סגן ראש העירייה, יכהן עמר בתפקיד בשנתיים וחצי הראשונות ואלמקייס - במחצית השנייה. שי אזולאי ימוקם שלישי ברשימה החדשה, ושמואל פילוס - במקום הרביעי. משה אלמקייס: "אני מאמין שנקבל ארבעה מנדטים ואפילו יותר"
חיים עמר יעמוד בראש סיעה משותפת לש''ס

סיעת ש"ס תחבור בבחירות הקרובות לסיעתם של סמנכ"ל התפעול בעירייה, חיים עמר וחבר המועצה, שמואל פילוס. כך סוכם השבוע בפגישה שנערכה בין משה אלמקייס ויפתח מזרחי מש"ס, לבין עמר ופילוס.

חיים עמר ימוקם בראש הרשימה, ומשה אלמקייס - במקום השני. במידה והסיעה תקבל לאחר הבחירות את תפקיד סגן ראש העירייה, יכהן עמר בתפקיד בשנתיים וחצי הראשונות, ואלמקייס - במחצית השנייה. שי אזולאי ימוקם שלישי ברשימה החדשה, ושמואל פילוס - במקום הרביעי. כרגע מתנהל מו"מ לגבי זהות המקום החמישי ברשימה.

"דיברתי עם אלי ישי ובישרתי לו על החיבור הפוליטי", אמר אלמקייס ל'ערב ערב', "הוא שמע את הנתונים ובירך על כך. מה שעמד לנגד עינינו לא הייתה טובתנו האישית, אלא טובת הציבור. הפילוג היה מוביל רק לשנאת חינם. זה לא סוד ששתי הסיעות פונות לאותו קהל יעד. המו"מ היה הרבה יותר פשוט מפשוט. אף אחד לא עסק באגו. אני מרגיש שהשותפות הזאת היא לתקופה ארוכה ולקדנציות נוספות. מדובר בחברות אמיתית".

עד כדי כך אתם חוששים מהרצל חנו ומ'הבית היהודי', שהחלטתם להתאחד?
"אני לא מתייחס לשום סיעה. גם בבחירות האחרונות הוכחנו שהכוח שלנו יציב. אנחנו תמיד נושקים ל- 1,600 - 1,700 קולות. אנשים יכולים לדבר שטויות כמה שהם רוצים".

פחות מארבעה מנדטים יהיה כישלון?
"אני מאמין שנקבל ארבעה מנדטים ואפילו יותר. אני חש את האהדה ואת הפרגון מצד הציבור. מנענו הרבה מאוד חילוקי דעות ושנאת חינם".

במי תתמכו לראשות העירייה?
"בימים הקרובים, הסיעה תקיים פגישת עבודה ונקבל החלטה משותפת. ניפגש, בין השאר, עם ראש העירייה הנוכחי".

כל המועמדים רלוונטיים?
"כן. כל אחד שרוצה להיות ראש עירייה, מעוניין לשבת איתנו".

חדשות אילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש