פרסומת
דלג

נעצר חשוד באונס בשכונת המאפיה

מאת: עומר כרמון ● 12/10/2012 19:21 ● ערב ערב 2064
האישה בת ה-67 נאנסה לפני חודש וחצי בשעות הערב המאוחרות. מתיאורים שמסרה עולה, כי מסתנן כבן 25, שהרבה להסתובב בשכונה בתקופה האחרונה, נכנס לחדרה בשעה שישבה בגפה מול המחשב. הוא תקף אותה מאחור, סתם את פיה, הכה אותה בכל חלקי גופה, דקר אותה באמצעות מספרים ואנס אותה
נעצר חשוד באונס בשכונת המאפיה

ממשטרת אילת נמסר ל'ערב ערב', כי חקירת אונס הקשישה בשכונת המאפיה נמשכת במחלק התשאול של המרחב. בשבוע שעבר, נעצר חשוד שזוהה בידי המתלוננת כחשוד במעשה. הוא שוחרר לאחר מספר ימים למעצר בית, והחקירה נמשכת.

כזכור, האישה בת ה-67 נאנסה לפני חודש וחצי בשעות הערב המאוחרות. מתיאורים שמסרה עולה, כי מסתנן כבן 25, שהרבה להסתובב בשכונה בתקופה האחרונה, נכנס לחדרה בשעה שישבה בגפה מול המחשב. הוא תקף אותה מאחור, סתם את פיה, הכה אותה בכל חלקי גופה, דקר אותה באמצעות מספרים ואנס אותה. בנה של הנאנסת סיפר ל'ערב ערב': "הבית שלנו נמצא בדירת קרקע. לאמי יש שם יחידה נפרדת. כ-40 דקות לאחר שיצאתי מהבית, אמי התקשרה וביקשה: 'תגיע מהר. היה כאן סודני שנכנס לבית ואנס אותי'. בתוך שניות הגעתי עם חברים שלי. ממה שראינו במקום, נראה כי המסתנן עלה על גג של מבנה סמוך, ירד לחצר של אמא שלי ונכנס לתוך יחידת הדיור שלה. הוא תקף אותה מאחור, סתם את פיה וכמעט חנק אותה. כל אותו זמן החזיק ביד מספרים קטנות ודקר אותה בפנים ובידיים. כל האירוע נמשך כעשר דקות. היא צעקה כל הזמן, מכיוון שחשבה שאני בבית ואשמע אותה. אחת השכנות ממול הגיעה וסיפרה שיש סודני שכל הזמן מטריד את בתה, בת 17. היא תיארה את הסודני: נמוך ורזה, לא כל כך שחור עם שיער קצר, זה בדיוק התיאור שנתנה אמא שלי".