פרסומת
דלג

וידיאו: ראש העירייה הפסיק הדיון בנושא המסתננים

מאת: עומר כרמון ● 7/12/2011 23:31 ● ערב ערב 2064
סערה במועצת העיר שהתכנסה ביום רביעי בערב לדון בנושא המסתננים. עו"ד לימור להב שאלה את ראש העירייה האם הוא יודע כמה דירות של מסתננים יש בין שכונה א' לשכונת הדקל? מאיר יצחק הלוי ענה לה: "תעשי עבודה טובה ותבדקי", לימור להב השיבה: "איש קטן", וראש העירייה קם ממושבו בזעם והלך
וידיאו: ראש העירייה הפסיק הדיון בנושא המסתנניםישיבת מועצת העיר שעסקה בנושא המסתננים, הופסקה ביום רביעי באמצעה בידי ראש העירייה.

"כנראה שהתדרדרנו"


מאיר יצחק הלוי הגיב במהלך הדיון בזעם להצעותיה ולהערותיה של חברת המועצה, עו"ד לימור להב. לאחר כ-10 דקות סוערות, שאלה עו"ד להב את ראש העירייה, האם הוא יודע כמה דירות של מסתננים יש בין שכונה א' לשכונת הדקל? ראש העירייה ענה לה: "תעשי עבודה טובה ותבדקי". לימור להב השיבה: "איש קטן". מאיר יצחק הלוי קם ממושבו והכריז: "אני סוגר את הישיבה הזאת. אם תגידי לי עוד פעם 'איש קטן' וזה עובר לסדר היום פה בקרב חברי המועצה, אז כנראה שאנחנו התדרדרנו".

לימור להב השיבה: "אם 'החארות' עברו על סדר היום, אז 'איש קטן' יעבור ועוד איך". (ראש העירייה כינה בעבר את הרוכלים בטיילת: 'חארות', ע.כ).

מאיר יצחק הלוי: "אני סוגר את הישיבה. מבחינתי, אמירות שכאלה הן אמירות של ילדה שעושה נזק לכל השלטון הציבורי ומבחינתי זה לא נאה ולא יאה. היום זה 'איש קטן', מחר זה 'עבריין סדרתי' ומחרתיים זה על אחד מכם. אז כנראה שאנחנו איבדנו את הצפון. אני סוגר את הישיבה".

לימור להב: אני מצפה להתנצלות


בתגובה לדבריו של ראש העירייה, מסרה ל'ערב ערב' חברת המועצה, עו"ד לימור להב: "חבל שראש העירייה בחר להתלהם בדיון כה אקוטי לאילת. כדי לקדם את הנושא ולמצוא פתרון לבעיית המסתננים - השתדלתי לא להגיב להתקפותיו הבלתי פוסקות. איני שופטת אדם בשעת כעס ואני מקווה שמאיר יצחק הלוי ימצא את הזמן והפורום המתאים, כדי להתנצל בפני".

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש