פרסומת
דלג

5 רופאים חדשים במחלקה לרפואה דחופה ב'יוספטל'

מאת: מערכת יום יום באילת ● 7/3/2011 11:50 ● ערב ערב 2064
מתוך 80 מועמדים שהביעו התעניינות להשתלב בעבודה ביוספטל התקבלו חמישה רופאים צעירים ונמרצים. ד"ר אהרונסון, ד"ר עדי סעדיה, ד"ר ניר אייל, ד"ר פריד סבח וד"ר נאג'ר עסמת. כל הפרטים בכתבה
5 רופאים חדשים במחלקה לרפואה דחופה ב'יוספטל'

מתוך 80 מועמדים שהביעו התעניינות להשתלב בעבודה ביוספטל התקבלו חמישה רופאים צעירים ונמרצים:

דר' דניאל אהרונסון- בן 34 נשוי +2

, בנו השני נולד לפני כחודשיים בבית החולים יוספטל.ד ר' דניאל בוגר בית הספר לרפואה שבאוניברסיטת בן גוריון .

הוא ואשתו מסטרנטית בתחום לימודי הסביבה, שעתידה להשתלב בעבודה באילת, שמעו על אפשרויות העבודה באילת על האופי המיוחד של המחלקה לרפואה דחופה ביוספטל. וההחלטה התקבלה . לדבריו המחלקה מאפשרת חשיפה למגוון רחב של מקרים רפואיים, דבר מעניין ומאתגר בו זמנית, ובעיקר עקב העובדה שמטרתו היא להתמחות ברפואת משפחה.

דר' דניאל מוסיף כי העבודה במחלקה לרפואה דחופה תורמת מאוד לידע הרפואי, קיים גם לחץ וקושי אך הדבר מפוצה באווירה הטובה שקיימת בצוות הרפואי התומך והמסייע.

משפחת אהרונסון חובבת טיולים והרפתקאות, בנוסף דר' דניאל נגן גאז שבעברו היה שותף להרכבי ג'אז שונים ואף השתתף בצעירותו בפסטיבל הגאז באילת.

דר' עדי סעדיה

- בוגר לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה של הטכניון חיפה. עומד לפני נישואים לעובדת סיעוד שתשתלב אף היא בעבודה באילת.

דר' עדי עבד בבית חולים רמב"ם במחלקה הפנימית ומתעתד להתמחות ברפואת עור. לדבריו, השתלב היטב במחלקה לרפואה דחופה ביוספטל, כמו חבריו הרופאים החדשים גם הוא מתרשם ממגוון המקרים הרפואיים שמתקבלים במיון ומרמת הרפואה, עוד מציין כי העבודה ביוספטל מאתגרת ותומכת ומצא שרמת הרפואה ביוספטל אינה נחותה ממקומות אחרים אותם הוא מכיר.

ד"ר עדי מציין כי הוא חובב כדורגל, ובעיקר אוהב את אשתו.

ד"ר ניר אייל

–בוגר ביה"ס לרפואה 'דברצן' שבהונגריה, עבד בבית החולים איכילוב ומתעד להתמחות בתחום הפלסטיקה.

דר' ניר מספר כי כרופא צעיר יש לו הזדמנות חד פעמית לפגוש את כל ספקטרום המקרים הרפואיים, לדבריו ביוספטל יש המון ממי ללמוד ומה ללמוד, האחריות כבדה ובסופו של דבר רופא באילת מצויד בכלים המאפשרים לו לצאת כמעט מכל מצב רפואי חריף.

דר' ניר מציין כי העבודה במיון סביב השעון וכמעט אין זמן לתחביבים, העיר מבחינתו מציעה חיים נוחים ואוירה משפחתית .

תמונת כתבה
ד"ר ניר


דר' פריד סבח

- בוגר אוניברסיטת בולוניה שבאיטליה, עבד בבית חולים בלינסון ובבית החולים רמב"ם מתעתד להתמחות ברפואת עור .

ברמה האישית מספר דר' פריד כי העבודה במחלקה לרפואה דחופה שביוספטל אינה קלה, מדובר בעבודה סביב השעון ומתזמנת קשת רחבה של מקרים רפואיים , אך אין ספק כי הדבר מלמד ומספק ביותר. לדבריו האווירה בחדר המיון מצוינת, ונעשית שם עבודת קודש ובכלל מבחינתו מדובר בבית חולים קטן אך יעיל מאוד.

תמונת כתבה
ד"ר פריד


דר' נאגר עסמת

- בוגר בית ספר לרפואה "יאסי" שברומניה מתעתד להתמחות בא.א.ג. ניתוחי ראש וצוואר. דר' נגאר עומד לפני נישואים עם מרפאה בעיסוק שאף היא תשתלב בעבודה באילת.

לדבריו הופתע לגלות ביוספטל רפואה מצוינת וכמו האחרים מתפעל מהפעולות הרפואיות הרבות שנעשות בחדר המיון, דבר שאינו דומה לשום מקום בארץ, עבורו זוהי הזדמנות מקצועית יוצאת דופן לעבוד באווירה תומכת ומאתגרת .

בזמנו הפנוי דר' נאגר אוהב לשחות, לשחק כדורגל ולקרוא ספרים על חוף הים. לדבריו העיר יפה תוססת ושקטה בו זמנית ומקווה שימצא לו הזמן ליהנות מהעיר.